TOMASZ GRZEGOREK

TOMASZ GRZEGOREK

Licencja Zawodowa Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami  wydana prze UMiRM nr  8279

Licencja Zawodowa Zarządcy Nieruchomości  wydana prze UMiRM nr 19395

tel. 602 441 435

biuro@bgn.nieruchomosci.pl

 

Licencjonowany pośrednik i zarządca w dziedzinie nieruchomości. Ukończył Wydział Zarządzania na Politechnice Białostockiej, Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami uzyskał w 2008 r., a na rynku nieruchomości pracuje od 2005 r. Prowadzi działalność z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa na rynku nieruchomości pod nazwą „Białostocka Giełda Nieruchomości”. Posiada uprawnienia do sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej Budynków. Każdemu klientowi poświęci maksimum swojej wiedzy i umiejętności, by był zadowolony. Na co dzień fanatyk sportu pod każdą postacią, czynny Sędzia Pierwszoligowy Polskiego Związku Piłki Siatkowej klasy Państwowej.    Spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Sprawdź mnie, a przekonasz się o mojej fachowości.

 

zostaw wiadomość

MAŁGORZATA STEFANOWICZ

MAŁGORZATA STEFANOWICZ

Licencja Zawodowa Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN nr  250Licencja Zawodowa Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami  wydana prze UMiRM nr 4001

tel. 504046274

apogeum@apogeum-nieruchomosci.pl

Prawnik, licencjonowany pośrednik i doświadczony specjalista w dziedzinie rynku nieruchomości. Ukończyła  Wydział Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. Licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami uzyskała w 2003 roku, a na rynku nieruchomości pracuje od 2001 r. Prowadzi działalność z zakresu doradztwa na rynku nieruchomości  i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami pod nazwą „APOGEUM NIERUCHOMOŚCI ” . Posiada tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.  Autorka wielu publikacji prasowych dotyczących rynku nieruchomości.

Profesjonalizm, doświadczenie, perfekcyjność  i skuteczność w  dążeniu  do osiągnięcia wyznaczonego celu to cechy, które przysparzają jej wielu usatysfakcjonowanych klientów.

 

zostaw wiadomość

BOŻENA ELŻBIETA DĄBROWSKA

BOŻENA ELŻBIETA DĄBROWSKA

Licencja Zawodowa Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN nr  242

Licencja Zawodowa Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami  wydana prze UMiRM nr 1152

tel. 604 907 658

bozena@em4.com.pl

 

Bożena Dąbrowska założycielka firmy  „eM4 Nieruchomości” związana jest z branżą nieruchomości od1991 roku. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości oraz współpracy z najlepszymi specjalistami w regionie firma „eM4 Nieruchomości” jest jednym z liderów na lokalnym rynku. Bożena Dąbrowska właścicielka firmy eM4 Nieruchomości zajmuje się doradztwem z zakresu obrotu nieruchomościami, a także pośrednictwem.  Jej specjalnością działki budowlane, rolne, rekreacyjne i inwestycyjne. Uczestniczyła w przygotowywaniu terenów pod budowę dla dużych  firm, takich  jak : MACRO, AUCHAN, DPD i inne.  Autorka wielu publikacji prasowych dotyczących lokalnego rynku nieruchomości.

 

zostaw wiadomość

BOGDAN EJSMONT

BOGDAN EJSMONT

Licencja Zawodowa Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami  wydana prze UMiRM   nr 11755

tel. 502 055 792

ebbogdan@gmail.com

Licencjonowany pośrednik i doświadczony specjalista w dziedzinie rynku nieruchomości. Na rynku nieruchomości pracuje od 2000 r. Prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa kredytowego pod nazwą "Bracia Strzelczyk Nieruchomości".  Wieloletnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków  finansowych na  zakup nieruchomości  powoduje, iż jest w stanie pomóc  nawet w najtrudniejszych sprawach  kredytowych.  Skuteczność i solidność  to jego dewizy. 

 

zostaw wiadomość

JOANNA TARNOGÓRSKA

JOANNA TARNOGÓRSKA

Licencja Zawodowa Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami  wydana prze UMiRM nr 3604

tel. 502 764 333

e-mail: alter@alter.nieruchomosci.pl

Z rynkiem nieruchomości związana od ponad 15 lat prowadząc dynamicznie rozwijającą się firmę ALTER NIERUCHOMOŚCI w ramach, której świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kupna sprzedaży i najmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Doświadczony specjalista w dziedzinie rynku nieruchomości, jak również doradca w zakresie prawa. Zajmuje się doradztwem prawnym i inwestycyjnym.

Cieszy się dużym dorobkiem w zakresie pozyskiwania terenów pod inwestycje komercyjne, współpracuje z dużymi developerami białostockimi jak i z terenu całej Polski. Posiada doświadczenie w tworzeniu projektów inwestycyjnych i dużych projektów deweloperskich ( w tym Due Diligence). Zajmuje się całym procesem inwestycyjnym, od zakupu właściwego gruntu, po sprzedaż wybudowanych lokali i budynków.

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W 2002 roku uzyskała licencję UMiRM Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 3604. Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie otrzymując dyplom w zakresie tworzenia Projektów Deweloperskich i Inwestycyjnych.

Wieloletni członek Zarządu Podlaskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości, odznaczona przez  Polska Federacje Rynku Nieruchomości za zaangażowanie w rozwój branży nieruchomości w Polsce. Często cytowana w branżowej prasie. Wielokrotnie zapraszana do prowadzenia wykładów o tematyce prawnej i nieruchomościowej.

Łączy profesjonalizm z latami praktyki i konkretną wiedzą zapewniając swoim klientom zawsze najwyższą jakość.

 

zostaw wiadomość

Wiesław Rzędzian

WIESŁAW RZĘDZIAN

Licencja Zawodowa Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami wydana przez UMiRM nr 8580
Licencja Zawodowa Zarządcy Nieruchomości wydana przez UMiRM nr 15357

 

tel. 604 341 947

biuro@agema.net.pl

Licencjonowany pośrednik i zarządca w zakresie zarządzania nieruchomościami Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku i Wyższej Szkoły Działalności Gospodarczej w Warszawie. Prowadzący działalność gospodarczą od 1999 r., pod nazwą "AGEMA Nieruchomości" od 2004 roku. Autor wielu artykułów prasowych i uczestnik audycji radiowych. Doskonały doradca finansowy. Od wielu lat pomaga klientom w uzyskaniu kredytów gotówkowych jak i hipotecznych z dużą skutecznością. Wysoka jakość świadczonych usług, umiejętność doradztwa, sumienność i otwartość na ludzi to tylko niektóre cechy pozwajające cieszyć się klientom ze sprawnie przeprowadzonych transakcji. Prywatnie kochający mąż i ojciec dwójki dzieci, miłośnik przyrody historii i sportu.

 

zostaw wiadomość

Paweł Leszek Bycul

tel. 516 010 972

email: biuro@area-nieruchomosci.pl

 

zostaw wiadomość