opis.nieruchomosci
OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK – OSIEDLE BEMA / ŚRÓDMIEŚCIE
Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 1267 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych i dynamicznie rozwijających się części miasta – na osiedlu Bema.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
- Świetna lokalizacja – blisko centrum, z szybkim dostępem do najważniejszych punktów usługowych, komunikacyjnych i handlowych.
- Przeznaczenie terenu – działki przewidziane są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami.
- Dopuszcza się także realizację zabudowy usługowej bez funkcji mieszkaniowej,
- oraz zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej bez usług,
co daje dużą elastyczność planowania inwestycji.
- Pewne i jasne warunki zagospodarowania:
- maksymalna powierzchnia zabudowy: max. 50% terenu inwestycji,
- minimalny teren biologicznie czynny: min. 25% terenu inwestycji,
- wysokość zabudowy do 10 m,
- druga kondygnacja wyłącznie w formie poddasza użytkowego,
- możliwość sytuowania budynków bezpośrednio przy granicy działek, co ułatwia optymalne wykorzystanie terenu.
- Pełna infrastruktura w pobliżu – w okolicy dostępne są media, szkoły, sklepy, tereny rekreacyjne oraz przystanki komunikacji miejskiej.
- Regularny kształt i wygodny dojazd – działki mają korzystne proporcje, zapewniające szerokie możliwości projektowe.
Opis dodatkowy:
Nieruchomość stanowi znakomitą propozycję dla inwestorów poszukujących gruntów pod zabudowę mieszkaniową lub usługową w centralnej części miasta. Elastyczne przeznaczenie terenu pozwalają na realizację zróżnicowanych koncepcji inwestycyjnych.
Cena:
2000 zł/m2
Z przyjemnością przedstawię więcej informacji o działkach i możliwości inwestycyjnych — zapraszam do kontaktu.