Agencja Nieruchomości Agema

       Agencja Nieruchomości Agema ma siedzibę w Białymstoku przy Al. Piłsudskiego 36 lok. 27. Zakres naszego działania obejmuje teren Białegostoku, jak również całe województwo podlaskie.

   Już od ponad 20 lat specjalizujemy się w pośrednictwie w transakcjach kupna / sprzedaży mieszkań, domów i działek, zajmujemy się też wynajmem mieszkań, lokali i budynków.

   Naszą firmę cechuje profesjonalizm, doświadczenie i wysoka kultura obsługi Klienta, jak również duża elastyczność w kontaktach z Klientami, którym staramy się przedstawić najbardziej korzystne oferty kierując się zarówno preferencjami, jak i możliwościami stron zainteresowanych. Staramy się sprostać wszelkim przedstawianym nam oczekiwaniom.

      Oferujemy kompleksową obsługę transakcji przy sprzedaży i kupnie nieruchomości. Z naszymi Klientami jesteśmy na każdym etapie dokonywania transakcji.

    Gwarantujemy poufność i kompleksowość przeprowadzonych transakcji. Nasz zespół poradzi z każdym wyzwaniem. We współpracy z Klientami ogromną wagę przywiązujemy do rzetelnego i uczciwego wykonywania zleconych zadań, co stanowi trwałą podstawę wzajemnego zaufania jakim nas oni obdarzają.

Agencja Nieruchomości Agema
Wiesław Rzędzian

Wiesław Rzędzian

Właściciel, Pośrednik W Obrocie Nieruchomościami - Licencja nr 8580, Zarządca Nieruchomościami - licencja nr 15357
Nr licencji: 8580

143 Ofert Napisz wiadomość
Marcin Piszczatowski

Marcin Piszczatowski

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

14 Ofert Napisz wiadomość
Dariusz Raczko

Dariusz Raczko

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

43 Ofert Napisz wiadomość

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
18 8
Niepoprawny wynik