O nas

O grupie – od 2010 roku
GP to:

G GRUPA aktywnych licencjonowanych pośredników, pracujących na sukces Twojej oferty P – PREMIUM to najwyższy poziom obsługi tylko dla Ciebie

GRUPA PREMIUM to najlepsilicencjonowani pośrednicy na lokalnym rynku, w zawodzie od 1991 roku. To sześć biur, w skład których wchodzą doradcy o wysokich kwalifikacjach zawodowych, zajmujących się szeroko pojętą obsługą rynku nieruchomości.

Zamiast rywalizować współpracujemy, dzięki czemu stworzyliśmy w swoich firmach profesjonalnezespoły specjalistów z szeroko pojętych obszarów nieruchomości w tym: dziedziny prawa, budownictwa, geodezji itp. Ciągłe doskonalenie naszych umiejętności sprawia, że jakość oferowanych przez nas usług jest zawsze na najwyższym poziomie.

Z nami:

Jeśli powierzysz nam swoją nieruchomość lub zechcesz ją z nami znaleźć to doradzimy Ci jak to zrobić.

Nasi specjaliści wykonują szereg ekspertyz i analiz:

oraz szereg innych opracowań zgodnych z potrzebami klientów

Posiadamy szeroką bazę tylko aktualnych, sprawdzonych ofert.

Zawierając umowę pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości z jedną z firm GRUPY PREMIUM udostępniacie Państwo swoją ofertę pozostałym członkom grupy i ich klientom, zwiększając tym samym szanse na szybką i skuteczną sprzedaż lub wynajem.

GRUPA PREMIUM to gwarancja solidności i bezpieczeństwa.Świadcząc usługi dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo prawne i majątkowe naszych klientów.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług,
Do współpracy zapraszają właściciele biur wraz ze swoimi zespołami


Wiesław Rzędzian

Dariusz Raczko

Marcin Piszczatkowski

Agencja Nieruchomości Agema ma siedzibę w Białymstoku przy Al. Piłsudskiego 36 lok. 27. Zakres naszego działania obejmuje teren Białegostoku, jak również całe województwo podlaskie. Już od ponad 20 lat specjalizujemy się w pośrednictwie w transakcjach kupna / sprzedaży mieszkań, domów i działek, zajmujemy się też wynajmem mieszkań, lokali i budynków. Naszą firmę cechuje profesjonalizm, doświadczenie i wysoka kultura obsługi Klienta, jak również duża elastyczność w kontaktach z Klientami, którym staramy się przedstawić najbardziej korzystne oferty kierując się zarówno preferencjami, jak i możliwościami stron zainteresowanych. Staramy się sprostać wszelkim przedstawianym nam oczekiwaniom. Oferujemy kompleksową obsługę transakcji przy sprzedaży i kupnie nieruchomości. Z naszymi Klientami jesteśmy na każdym etapie dokonywania transakcji. Gwarantujemy poufność i kompleksowość przeprowadzonych transakcji. Nasz zespół poradzi z każdym wyzwaniem. We współpracy z Klientami ogromną wagę przywiązujemy do rzetelnego i uczciwego wykonywania zleconych zadań, co stanowi trwałą podstawę wzajemnego zaufania jakim nas oni obdarzają.


Joanna Tarnogórska

Sylwia Michałowska

Joanna Gielniewska

ALTER NIERUCHOMOŚCI - Twoje zaufanie, nasza skuteczność.
Od ponad 20 lat działamy na rynku nieruchomości i cieszymy się zaufaniem tysięcy zadowolonych klientów.
Oferujemy Ci usługi, które są dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.
Nasza firma to nie tylko pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, ale także doradztwo i wsparcie na każdym etapie transakcji. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy i służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, aby osiągnąć dla Ciebie najlepsze rezultaty.
Działamy zawsze zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i stawiamy na jakość świadczonych usług. Nasz zespół składa się z doświadczonych i profesjonalnych specjalistów, którzy posiadają wiedzę na temat rynku nieruchomości oraz trendów związanych z branżą. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować Ci najlepsze rozwiązania, które pozwolą Ci osiągnąć zamierzone cele.
Zaufaj nam i przekonaj się, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Niezależnie od tego, czy planujesz kupno, sprzedaż czy wynajem nieruchomości, czy też potrzebujesz wsparcia w kwestiach inwestycyjnych i prawnych – z nami jesteś w najlepszych rękach.


Paweł Bycul

Justyna Wińska

Katarzyna Kamińska

Biuro Nieruchomości powstało w 1997 roku. Zakresem działalności obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, najmie, zamianie mieszkań, domów, działek budowlanych i terenów komercyjnych, doradztwo inwestycyjne, porady prawne związane z rynkiem nieruchomości, wyjaśnianie stanów prawnych nieruchomości. Ponadto dzięki rozwiniętej współpracy z wiodącymi bankami oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytów na zakup nieruchomości.
Od początku działalności specjalizujemy się w sprzedaży domów oraz w wynajmie i sprzedaży powierzchni magazynowych i handlowych. Na tym polu mamy wiele znaczących osiągnięć. Naszymi klientami były i są duże firmy polskie jak też koncerny zagraniczne, co świadczy o wysokim poziomie świadczonych przez nas usług. Współpracujemy także z lokalnymi firmami deweloperskimi w zakresie sprzedaży działek przeznaczonych pod budownictwo wielorodzinne jak również mieszkań i domów.
Naszym atutem jest współpraca w ramach Grupy Premium, co skutkuje posiadaniem zwiększonej bazy ofert.
Naszą dewizą jest przede wszystkim rzetelność i bezpieczeństwo transakcji jak również Państwa zadowolenie z udanych inwestycji.
Zapraszamy do współpracy.


Bożena Dąbrowska

Anna Jaroszewicz-Wysocka

Tomasz Dąbrowski

ZMIENIAMY PLANY W RZECZYWISTOŚĆ
eM4 Dąbrowscy Nieruchomości jest częścią GRUPY PREMIUM - lidera na lokalnym rynku nieruchomości od ponad 20-tu lat. eM4 Dąbrowscy Nieruchomości jest jednym z filarów współpracujących ze sobą biur nieruchomości w ramach GRUPY PREMIUM. Nasi klienci szukają nieruchomości w różnych sektorach: biurowym, mieszkaniowym itd. Chcemy, aby portfel nieruchomości naszych klientów stale się wzbogacał. GRUPA PREMIUM to dla naszych klientów wzmocnienie bezpieczeństwa i niezawodność w całym procesie.
eM4 Dąbrowscy Nieruchomości TO: Niezawodny partner
Licencjonowani pośrednicy z bogatym doświadczeniem w branży
Gwarancja wysokiej dbałości o potrzeby klienta
Szeroki zakres obsługi nieruchomości
U nas klient ma WYGODNIEJ, KRÓCEJ, PROŚCIEJ, TANIEJ


Małgorzata Stafanowicz

APOGEUM NIERUCHOMOŚCI to biuro z wieloletnim doświadczeniem na podlaskim rynku nieruchomości, którego liderem jest Małgorzata Stefanowicz - pośrednik i doradca rynku nieruchomości, a z wykształcenia prawnik. Z branżą nieruchomości związana od 2001 roku. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami i tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości nadany przez Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości. Operatywna, konkretna i dobrze zorganizowana. Specjalistka z indywidualnym podejściem do klienta. Intuicyjnie rozpoznaje potrzeby ludzi i znajduje najlepsze rozwiązania. W pełni zaangażowana w każdą realizowaną transakcję. Lubi nowe wyzwania i łatwo się nie poddaje. Dzięki precyzji, doświadczeniu i szerokiej wiedzy poradzi sobie z każdą sytuacją. Wszystkim klientowi daje wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Starannie dobiera pracowników i współpracowników co klientom korzystającym z usług biura gwarantuje pełen SUKCES.
Nasza dewiza to:
PROFESJONALNIE
BEZBIECZNIE
SKUTECZNIE
SZYBKO
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Dariusz Sobolewski


Jesteśmy rzetelną firmą
Podstawą naszego działania jest wielka dbałość o zachowanie etycznych postaw określanych jako poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań w oparciu o uczciwość i rzetelność. Tylko zaufanie zbudowane na właściwych relacjach z Inwestorami pozwala na nawiązanie długotrwałej współpracy, na której nam bardzo zależy. Dzięki nam wiele osób spełniło już swoje marzenia. Dzięki kontynuacji współpracy z nami wiele osób określa jeszcze piękniejsze marzenia i wyznacza nowe cele. Dbamy o bezpieczeństwo podczas każdej transakcji na każdym jej etapie. Szczegółowo sprawdzamy stany prawne i stan faktyczny nieruchomości
Bezpieczeństwo
Dbamy o bezpieczeństwo podczas każdej transakcji na każdym jej etapie. Szczegółowo sprawdzamy stany prawne i stan faktyczny nieruchomości
Uczciwość
Przeprowadziliśmy tysiące transakcji w oparciu o najwyższe standardy etyczne
Doświadczenie
Od ponad 20 lat jesteśmy na rynku nieruchomości
Satysfakcja
Zadowoleni klienci zlecają kolejne transakcje. Pracujemy głównie z polecenia
Przyszłość
Inwestycja na przyszłość się opłaca. Zakup nieruchomości się opłaca
Współpraca
Pracujemy z najlepszymi specjalistami w rożnych dziedzinach, w zależności od potrzeb i konkretnej sytuacji