Szybszy niż kredyt.


W ostatnich latach Klienci przyzwyczaili się, że kolejne ekipy rządzące co jakiś czas "rzucają" na rynek kolejną ofertę kredytów i dopłat, która w teorii ma ułatwić zakup nieruchomości wielu obywatelom, a w praktyce skutkuje wzrostem cen. 

Obecni rządzący, nie chcąc (lub nie mogąc) zawieść oczekiwań wyborców, również szykują taką opcję, póki co dosyć enigmatyczną. 

Rynek przyczaja się niczym tygrys przed atakiem i czeka, ceny również, a kupujący? 

Kupujący, dysponujący gotówką, mogą wybierać z dostępnych obecnie ofert, korzystając z faktu, że ceny jeszcze nie wystrzeliły. To najlepszy moment, jeśli chcemy zainwestować nasze pieniądze w coś namacalnego, a przy okazji nie przepłacić. 

Być może pula dostępnych mieszkań nie jest obecnie bardzo szeroka, jednakowoż można coś z niej wybrać, bo lokalizacje i metraże są naprawdę różnorodne, odpowiadające na potrzeby różnych Klientów.

Z propozycji, dostępnych od ręki mamy choćby mieszkanie przy ul.Wesołej w Białymstoku, w dobrej cenie - jedynie 8214 zł/m2https://www.grupapremium.com/mieszkania-na-sprzedaz-299000zl-36m2-bialystok-piaski/6655046